AKCE: DÁLNIČNÍ ZNÁMKA ZDARMA + LIBOVOLNÝ E-LIQUID EMPERIO 100KS

Joyetech eGo AIO startovací sada - 1500mAh, Stříbrná, 1 ks

Kód: 760730422761636
Akce Novinka Tip
Značka: Joyetech
699 Kč –46 %
Joytech ego AIO, startovací sada, stříbrná1ks
699 Kč –46 % 379 Kč
Skladem
Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO 1500mAh ve stříbrném provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám revoluční novinku pro rok 2016 Joyetech eGo AIO 1500mAh ve stříbrném provedení. Samotný název v sobě skrývá zkratku „All In One“ neboli vše v jednom. Jedná se o spojenou baterii a clearomizér. Toto řešení je naprosto geniální svou jednoduchostí a zároveň v sobě obsahuje nejmodernější prvky v oblasti vapingu. Joyetech eGo AIO je tak vhodný jak pro začátečníky, tak zkušené e-kuřáky.
 
Joyetech eGo AIO zaujme na první pohled svým designem, který se nepodobá žádné jiné e-cigaretě. Spodní část obsahuje integrovanou baterii o kapacitě 1500mAh, která se tradičně nabíjí pomocí micro USB portu a podporuje funkci PASSTHROUGH.
 
Jediné tlačítko Joyetech eGo AIO se nachází pod průhledným sklíčkem clearomizéru a slouží k aktivaci, zamčení / odemčení e-cigarety a změny barvy podsvícení clearomizéru. Ano čtete správně, Joyetech AIO obsahuje barevnou LED diodu umístěnou v prostoru pro e-liquid. Na výběr máte hned 7 různých barev podsvícení, z nichž si můžete vybrat tu, která se Vám nejvíce líbí. Tato inovace má i svou praktickou stránku, můžete zjistit stav e-liquidu i v naprosté tmě.
 
Vestavěný clearomizér Joyetech eGo AIO o objemu 2ml e-liquidu vychází z řady Joyetech Cubis a používá nejnovější žhavící hlavy BF SS316 0,6ohm. Tento „subohmový“ odpor zaručuje mohutnou produkci páry i přes malé rozměry e-cigarety. Pokud byste chtěli experimentovat s různými odpory, můžete dokoupit také BF SS316 0,5 BF SS316 1ohm a BF SS316 1,5ohm clapton žhavící hlavy. Žhavící hlavy obsahují spirálku z nerezové oceli a organickou bavlnu.
 
Joyetech eGo AIO obsahuje horní regulaci přívodu vzduchu a nově přináší i dětskou pojistku clearomizéru známou z balení e-liquidů. Pro odšroubování vrchní části clearomizéru je nutné ji zmáčknout směrem dolu a následně otočit. Dále se můžete těšit na zbrusu nový náustek Joyetech eGo AIO. Obsahuje inovaci v podobě vnitřní spirály, která zamezuje prskání e-liquidu i při nesprávném naplnění clearomizéru.
 
Svou nízkou pořizovací cenou, neokoukaným designem a jednoduchostí používání osloví Joyetech AIO jak začínající e-kuřáky, tak i zkušené vapery. Malé rozměry dělají z Joyetech eGo AIO skvělého společníka na cesty. Mohutný výkon a skvělé zpracování jsou zcela dle standardu společnosti Joyetech.
 
Balení obsahuje:
1x Joyetech eGo AIO
2x BF SS316 0,6ohm žhavící hlava
1x spirálovitý náustek
1x průhledný náustek
1x micro USB kabel
 
Parametry:
Délka: 118mm
Průměr: 19mm
Kapacita baterie: 1500mAh
Odpor: 0,6ohm
Objem: 2ml
Barva: Stříbrná (Silver)
 
Výrobce: Joyetech
 

Náustek

Nová technologie náustku zvyšuje ochranu před vyprsknutím náplně do úst.

naustek ego aio

Dětská pojistka

Joyetech eGo AIO se stalo první elektronickou cigaretou s dětskou pojistkou.
Tato pojistka zabraňuje snadnému otevření clearomizéru a přístupu k náplni.
 

detska pojistka

Žhavící hlava

Před prvním použítím žhavící hlavy nakapejte několik kapek do atomizéru,
aby nedošlo k spálení vaty a nepříjemné chuti při potažení.
 

zakapnuti hlavy

Podsvícení clearomizéru

Joyetech eGo AIO přichází s další novinkou v podobě změny podsvícení clearomizéru. Ve vypnutém
stavu si můžete nastavit jednu ze sedmi různých barev  a upravit si tak vzhled podle svého.
zmena podsviceni